materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 50 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm nebo 2 kusy 80 × 200 cm a rošt R2 vhodný doplněk úložný prostor 8009
Záruka: 24 měsíců
materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 50 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm nebo 2 kusy 80 × 200 cm a rošt R2 vhodný doplněk úložný prostor 8009
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 21 × 8 × 200 cm, 89 × 14 × 190 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Rozměr | 160 × 200 |
| Šířka | 215 cm |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 167 cm |
| Hmotnost | 32 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |