materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 45 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M14, M24, M26) a rošt R1 vhodný doplněk úložný prostor 8009
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 2 892 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 45 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M14, M24, M26) a rošt R1 vhodný doplněk úložný prostor 8009
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 77 × 9 × 101 cm, 22 × 6 × 201 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Rozměr | 90 × 200 |
| Šířka | 208 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hloubka | 101 cm |
| Hmotnost | 27 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |