materiál masiv borovice, voskované provedení praktické úložné prostory pod postelí (zásuvky) v ceně cena včetně roštu (dřevěný laťkový), matrace není v ceně doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 6 776 Kč
materiál masiv borovice, voskované provedení praktické úložné prostory pod postelí (zásuvky) v ceně cena včetně roštu (dřevěný laťkový), matrace není v ceně doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | voskováno |
| Šířka | 205 cm |
| Výška | 69 cm |
| Hloubka | 96 cm |
| Hmotnost | 46 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |