materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 42 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M14, M24, M26, M41) a rošt R1
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 1 900 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení výška sedu 42 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M14, M24, M26, M41) a rošt R1
| Baleno | KARTON: 1 ks |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 210 cm |
| Výška | 62 cm |
| Hloubka | 97 cm |
| Hmotnost | 14 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |