materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak cena včetně roštu (dřevěný laťkový) bez matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 2 974 Kč
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak cena včetně roštu (dřevěný laťkový) bez matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | lakováno,bílý lak |
| Rozměr | 90 × 200 |
| Šířka | 210 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 101 cm |
| Hmotnost | 23 |
| Dekor | bílá |
| Materiál | Masiv |