kovová konstrukce, barevné provedení stříbrná výška sedu 42 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm nebo 2 kusy 80 × 200 cm a rošt R2 noční stolky (3020), lampy a dekorace nejsou v ceně
Záruka: 24 měsíců
kovová konstrukce, barevné provedení stříbrná výška sedu 42 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 160 × 200 cm nebo 2 kusy 80 × 200 cm a rošt R2 noční stolky (3020), lampy a dekorace nejsou v ceně
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 15 × 7 × 204 cm, 98 × 10 × 173 cm) |
|---|---|
| Povrch | kov |
| Šířka | 208 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 166 cm |
| Hmotnost | 24 |
| Dekor | stříbrná |
| Materiál | Kov a sklo |