materiál masiv borovice, lakované provedení ke knihovně lze dokoupit dřevěná dvířka 855 cena knihovny je bez dvířek
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 1 280 Kč
materiál masiv borovice, lakované provedení ke knihovně lze dokoupit dřevěná dvířka 855 cena knihovny je bez dvířek
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 36 × 10 × 81 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 77 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| Hmotnost | 10 |
| Barva | borovice |
| Materiál | Masiv |