materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dvouřadé výklopy
Záruka: 24 měsíců
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dvouřadé výklopy
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | voskováno |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Hmotnost | 25 |
| Dekor | borovice |
| Materiál | Masiv |