Rozkládací pohovka na každodenní spaní

Rádi bychom vás blíže seznámili s našimi rozkládacími pohovkami na každodenní spaní, které jsou v poslední době čím dál tím více oblíbené. Z důvodu rostoucích cen nejen energií je spousta z nás nucena se více uskromnit, obývat menší prostory apod.

Rozkládací pohovka na každodenní spaní je ideální řešení jak co nejvíce využít dostupný prostor u vás doma - v průběhu dne pohovka a přes noc manželská postel. Matrace u této rozkládací pohovky k trvalému spaní jsou bonelové s tuhostí T 3,5. Jádro matrace je tvořeno ocelovými pružinami, které jsou pro zvýšení komfortu obklopené slabší pěnovou vrstvou a mají obvodový pěnový rámeček. Pružiny umožnují výbornou cirkulaci vzduchu v celé matraci. Matrace jsou z jedné strany čalouněny potahovou látkou a z druhé strany matracovou tkaninou. Z hygienického hlediska je toto výborné řešení. Během spánku totiž neležíte na té straně matrace, na které se celý den sedělo. Jednoduchým rychlým rozkladem a otočením matrace z pohovky vytvoříte komfortní lůžko.

Pro lepší představu nahlédněte na vizualizaci rozkladu pohovky.

Jednoznačně nejprodávanější je rozkládací pohovka na každodenní spaní 160x200 Lux a sedačka na každodenní spaní

Rozkládací pohovka na každodenní spaní

Rozkládací pohovka na každodenní spaní

 

Abyste pro náhradní přikrývky, polštáře a povlečení nemuseli chodit daleko, disponuje pohovka velkým úložným prostorem. Sedačka na každodenní spaní je vhodná i do méně prostorných bytů. Komfortní zpracování rozkládací pohovky na každodenní spaní 160x200 zajistí, že pohovka bude nejen jedinečným prvkem interiéru, ale i vyhledávaným místem odpočinku pro vás i vaše návštěvy.

Rozkládací pohovka na každodenní spaní s matrací je vyráběna v různých designech (různé typy područek, polštářů), avšak základ je u všech pohovek totožný (stejný typ rozkladu, stejné matrace). Pohovku je možné vybrat z více než 1 000 různých látek, případně tyto látky i kombinovat (například polštáře v kontrastní barvě). Při objednávce je nutné vybranou látku s číslem vypsat do dekorového okna (vzorník látek není zaklikávací). Po předchozí domluvě je za příplatek možná i změna velikosti ložné plochy (například prodloužená na 220 cm atd.), konkrétní požadavek však musíme prověřit ve výrobě.

Rozkládací pohovky na každodenní spaní dodáváme již předem smontované po částech - 1) sedací část, váha cca 65 kg; 2) opěrná část, váha cca 35 kg; 3) područky, váha cca 10 kg (v případě, že jste vybrali pohovku s područkami). Nejprve přišroubujete případné područky k sedací části. Následně jednoduše spojíte sedací část a opěrnou část prostřednictvím již namontovaných ližin (jednu část zasunete do druhé).

Blog

02.02.2023