materiál masiv borovice, barevné provedení dub dvě zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy v levé části 3 police, v pravé části 1 police a kovová šatní tyč
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 12 231 Kč
materiál masiv borovice, barevné provedení dub dvě zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy v levé části 3 police, v pravé části 1 police a kovová šatní tyč
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 16 × 187 cm, 43 × 7 × 149 cm) |
|---|---|
| Povrch | lakováno |
| Šířka | 136 cm |
| Výška | 186 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Hmotnost | 69 |
| Barva | dub |
| Materiál | Masiv |