materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz šatní skříň vybavená šatní tyčí a policí ve spodní části zásuvka s kovovými pojezdy doporučený nástavec 8188V
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 7 024 Kč
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz šatní skříň vybavená šatní tyčí a policí ve spodní části zásuvka s kovovými pojezdy doporučený nástavec 8188V
| Baleno | KARTON: 2 ks |
|---|---|
| Povrch | voskováno |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Hmotnost | 49 |
| Barva | borovice |
| Materiál | Masiv |