materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 4 zásuvky s kovovými pojezdy, 2 skříňky s dvířky vybavené policí vhodný doplněk nástavec 8046B
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: 1-3 týdny
Nejčastější dotazyBez DPH: 4 297 Kč
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 4 zásuvky s kovovými pojezdy, 2 skříňky s dvířky vybavené policí vhodný doplněk nástavec 8046B
| Baleno | KARTON: 1 ks |
|---|---|
| Typ skříně | kredenc |
| Šířka | 119 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Hmotnost | 28 kg |
| Barva | bílá |
| Materiál | Masiv |